انجمن علمی دانشجویی مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبائی

انجمن علمی دانشجویی مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبائی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ با شورای مرکزی جدید شروع به فعالیت کرده است. 

انجمن علمی دانشجویی مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبائی در سال ۱۳۹۷ سایت مدیر مگ را راه اندازی نمود. سایت مدیر مگ در حوزه مدیریت بازرگانی اقدام به انتشار و ترجمه مقالات روز حوزه مدیریت بازرگانی با رویکرد دیجیتال کرده است.

هیئت تحریریه سایت مدیر مگ حامد وثوقی و مصطفی سلامیان هستند و با هدف ترویج علم و دانش در سایت مدیر مگ در حال فعالیت هستند.

انجمن علمی فرصتی را برای دانشجویان فراهم کرده است تا به طور واقعی درگیر کارهای اجرایی شوند و از حالت تئوریک درس ها دانشگاهی خارج شوند. ما در انجمن علمی با محوریت برگزاری کارگاه های باکیفیت و مقرون به صرفه فعالیت می کنیم. در این دوره از فعالیت انجمن علمی هم افزایی بین دانشجویان دانشگاه و دیگر دانشگاه و حتی غیر دانشگاهیان به وجود آمده است. امیدوارم روزی برسد که تمام ایرانیان برای انجام کارهای داوطلبانه از هم سبقت بگیرند. به امید روزهای بهتر

حامد وثوقی

دبیر انجمن علمی دانشجویی مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبائی

 

کارگاه بازاریابی آنلاین انجمن علمی مدیریت بازرگانی

کارگاه مبانی و اصول مدیریت تبلیغات

کارشناسی مهندسی مکانیک خوندم. الانم در حال تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه علامه طباطبائی هستم. این روز ها بیشتر از همه چیز مشغول کتاب خوندن هستم و مطالبی که جدید می گیرم رو در عمل در جاهای مختلفی ازش استفاده می کنم. عاشق کتاب خوندن، عکاسی،فتوشاپ،نوشتن هستم.

اسلایدر سایدبار

سلام

سلام