حذف موبایل های هوشمند پیکسل و پیکسل اکس ال از فروشگاه آنلاین گوگل

تلفن های همراه هوشمند پیکسل (Pixel) و پیکسل اکس ال (Pixel XL) دیگر از فروشگاه گوگل (Google Store) قابل خرید نخواهند بود.

البته شما هنوز هم می توانید تلفن های خود را از فروشندگان شخص ثالث خریداری کنید.

همانطور که امروز توسط پلیس اندروید مشخص شده است، گوشی های هوشمند پیکسل و پیکسل اکس ال گوگل، که سر آغاز تلاش گسترده تر شرکت برای یکپارچه سازی و تسهیل تلاش های سخت افزاری داخلی خود بودند، از فروشگاه آنلاین فروشگاه گوگل (Google Store) حذف شده اند.

گوگل این موضوع را به سایت The Verge تایید کرد که این دستگاه ها دیگر به طور مستقیم برای خرید از شرکت موجود نیست. با این حال، هنوز هم می توانید تلفن های همراه هوشمند پیکسل و پیکسل اکس ال را در انواع رنگ ها و حافظه داخلی های متفاوت از مکان هایی نظیر آمازون (Amazon) و بست بای (Best Buy) خریداری کنید.

این امر منطقی بود که گوگل در نهایت گوشی های پیکسل را حذف خواهد کرد، چرا که پیکسل ۲  و پیکسل ۲ اکس ال را در سال گذشته جایگزین آنها کرده بود. اما به عنوان دستگاه هایی که از لحاظ قیمت در ابتدا با آیفون اپل و خط محصول گلکسی سامسونگ رقابت کردند، این موضوع جالب بود اگر می دانستید که می توانید یک گوشی هوشمند پیکسل نو را امروز با تخفیف خریداری کنید، در حالیکه این دستگاه ها حدود یک سال و نیم است که از رقابت خارج شده اند.

بنابراین، اگر شما در بازار بدنبال یک اندروید گل سرسبد قدیمی هستید که هنوز هم می تواند به طور منطقی خود را در برابر بسیاری از دیگر گوشی ها در محدوده قیمت خود حفظ کند (تلفن همراه هوشمند پیکسل نو حدودا ۳۹۹ دلار و تعمیری آن ۲۹۹ دلار)، عاقلانه خواهد بود که قبل از اینکه پیدا کردن آنها سخت شود یکی را از آمازون سریع خریداری کنید.

ترجمه شده از سایت www.theverge.com

 

فلش‌های ناوبری پست

دیدگاهی بنویسید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

اسلایدر سایدبار