نرخ کلیک خوب (CTR) برای صنعت شما چیست؟

فهرست مطالب

بهترین بخش در مورد بازاریابی دیجیتال این است که این روش ها نتایج قابل اندازه گیری دارند. شما می توانید انواع آمار مربوط به کمپین های خود را مشاهده کنید. هر نوع روش اعداد مربوطه را به شما نشان می دهد که به شما کمک می کند کمپین خود را بهتر درک کنید.

با روش هایی مانند تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC)، بازاریابی ایمیلی و رسانه های اجتماعی، می توانید نتایج قابل اندازه گیری را مشاهده کنید.

 یکی از مهمترین معیارها نرخ کلیک (CTR) است. CTR شما با توجه به صنعت شما یک معیار مهم است زیرا نشان می دهد که چند نفر به محصولات شما علاقه مند هستند و برای کسب اطلاعات بیشتر روی تبلیغات شما کلیک می کنند.

با این حال، نرخ کلیک خوب چیست؟

میانگین CTR در صنعت ۱٫۹٪ است، اگرچه باید CTR بالاتری را هدف قرار دهید. در این پست، یک نمای کلی از CTR صنعت شما، و همچنین CTR در صنایع را به شما ارائه می دهیم، به علاوه گام هایی را که می توانید برای بهبود CTR خود بردارید، پیشنهاد می کنیم. اگر برای بهبود CTR خود به کمک نیاز دارید، می توانید با ما تماس بگیرید.

CTR خوب چیست؟

CTR نشان می دهد که کاربران چند بار روی تبلیغات شما کلیک کرده اند.

در حالی که یک CTR خوب به چندین عامل خاص برای کمپین های تبلیغاتی شما بستگی دارد، میانگین CTR برای تبلیغات جستجو و نمایش ۱٫۹٪ است. به طور خاص برای تبلیغات جستجو، میانگین نرخ کلیک ۳٫۱۷٪ و برای تبلیغات نمایشی، میانگین نرخ کلیک ۰٫۴۶٪ است.

 

[جدول] CTR خوب برای صنعت من چیست؟

می دانید CTR خوب چیست، اما میانگین CTR صنعت شما چقدر است؟ این جدول را مرور کنید تا متوجه شوید!

صنعت جستجوی CTR شبکه نمایش CTR شبکه
دفاع ۴٫۴۱٪ ۰٫۵۹٪
خودکار ۴% ۰٫۶۰٪
B2B ۲٫۴۱٪ ۰٫۴۶٪
خدمات مصرف کننده ۲٫۴۱٪ ۰٫۵۱٪
دوستیابی و شخصی ۶٫۰۵٪ ۰٫۷۲٪
تجارت الکترونیک ۲٫۶۹٪ ۰٫۵۱٪
تحصیلات ۳٫۷۸٪ ۰٫۵۳٪
خدمات استخدامی ۲٫۴۲٪ ۰٫۵۹٪
امور مالی و بیمه ۲٫۹۱٪ ۰٫۵۲٪
بهداشت و پزشکی ۳٫۲۷٪ ۰٫۵۹٪
کالاهای خانگی ۲٫۴۴٪ ۰٫۴۹٪
خدمات صنعتی ۲٫۶۱٪ ۰٫۵۰٪
مجاز ۲٫۹۳٪ ۰٫۵۹٪
مشاور املاک ۳٫۷۱٪ ۱٫۰۸٪
فن آوری ۲٫۰۹٪ ۰٫۳۹٪
مسافرت و مهمان نوازی ۴٫۶۸٪ ۰٫۴۷٪

داده ها  از https://www.searchenginejournal.com/data-whats-good-ctr-cpa-conversion-rate-adwords-2018/248947/ 

CTR شبکه جستجو و CTR شبکه نمایش Google بسیار متفاوت هستند، و مهم است که به هر دو نگاهی بیندازید تا حس کاملی از CTR در صنعت داشته باشید.

مقاله مرتبط  استراتژی بازاریابی خوب با یک پیام تعریف شده شروع می شود.

میانگین CTR برای شبکه جستجوی گوگل چقدر است؟

در تمام ۱۶ صنعت تحت نظارت در تبلیغات گوگل، میانگین CTR شبکه جستجو بر اساس صنعت به ۳٫۱۷ درصد رسید.

 

میانگین CTR برای شبکه نمایش گوگل چقدر است؟

در تمام ۱۶ صنعت تحت نظارت در Google Ads، میانگین CTR GDN توسط صنعت به ۰٫۴۶٪ رسید.

بنابراین، یک CTR خوب چیست؟ در حالی که هیچ عدد تنظیمی وجود ندارد که CTR عالی را تعیین کند، شما می خواهید که آن بالا باشد.

CTR بالاتر به معنای کلیک های بیشتر برای کسب و کار شما و توانایی دستیابی به سرنخ های بالقوه بیشتر است. یک قانون سرانگشتی خوب این است که CTR را برابر یا کمی بالاتر از میانگین صنعت شما حفظ کنید.

نکاتی برای بهبود CTR صنعت شما

اگر کمپین های بازاریابی را اجرا می کنید، می خواهید پتانسیل خود را برای به دست آوردن سرنخ ها و تبدیل های جدید به حداکثر برسانید.

در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانید برای بهبود کمپین خود از آنها استفاده کنید.

۱٫ تحقیقات کلمات کلیدی را برای صنعت خود انجام دهید

بخش مهمی از اجرای یک کمپین که بر CTR تمرکز دارد، انجام تحقیقات کلمات کلیدی است. اگر تحقیقات کلمات کلیدی را برای کمپین خود انجام نداده اید، بهتر است این کار را انجام دهید. تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی مناسب برای نوع تبلیغات خود را پیدا کنید.

ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای کشف بهترین کلمات کلیدی برای کمپین خود استفاده کنید. این ابزارها به شما کمک می کنند تا ارزش کلمه کلیدی خود و تعداد جستجوهایی که با استفاده از آن کلمه کلیدی انجام شده است را تعیین کنید. شما نمی خواهید فقط کلمات کلیدی تصادفی را انتخاب کنید که فکر می کنید کارساز هستند.

انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی برای دیدن ارزش کلمات کلیدی بسیار مهم است. ممکن است فکر کنید یک کلمه کلیدی خاص عملکرد خوبی خواهد داشت، اما ممکن است معلوم شود که اینطور نیست. تحقیق کلمات کلیدی برای ایجاد تبلیغات موثر ارزشمند است.

با انتخاب کلمات کلیدی مناسب، می توانید به سرنخ های واجد شرایط بیشتری دست پیدا کنید.

مقاله مرتبط  انگیزش، شخصیت و احساسات در رفتار مصرف کننده

۲٫ انواع مختلف تبلیغات را امتحان کنید

اگر سعی می‌کنید یک کمپین را اجرا کنید و موفقیتی را که می‌خواهید مشاهده نکردید، دست از کار نکشید. این احتمال وجود دارد که تبلیغات شما با مخاطبان شما طنین انداز نشود یا توجه آنها را جلب نکند. اکنون زمانی نیست که دست از کار بکشید، بلکه استراتژی خود را تغییر دهید.

ممکن است لازم باشد تبلیغات مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام یک بهتر عمل می کنند. ممکن است عناصری وجود نداشته باشد یا عکس هایی برای مخاطبان شما جالب نباشد. مهم است که تبلیغات خود را ارزیابی کنید تا ببینید کجا می توانید پیشرفت کنید.

۳٫ CTA های مرتبط ایجاد کنید

مهمترین کاری که می توانید برای ایجاد تبلیغات موثر انجام دهید شامل CTA است. CTA ها مهم هستند زیرا به مخاطبان هدف شما می گویند که در مرحله بعد چه کاری انجام دهند. مهم است که CTA های مربوطه را در لیست های خود بگنجانید.

یک CTA خوب باعث می شود مردم روی تبلیغات شما کلیک کنند. این باعث افزایش CTR شما می شود. می توانید از عباراتی مانند «دریابید چگونه»، «آن را بررسی کنید» یا «اکنون خرید کنید» استفاده کنید. همه اینها CTA هایی هستند که به مردم می گویند در مرحله بعد چه کاری انجام دهند یا چگونه می توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

CTA های شما باید با تبلیغات شما مرتبط باشد. اگر می‌خواهید کسی را وادار به خرید کنید، CTA مانند «اکنون خرید کنید» مؤثر است. از طرف دیگر، اگر می خواهید شخصی با کسب و کار شما تماس بگیرد، «اکنون تماس بگیرید» گزینه بهتری است.

با استفاده از CTA های مرتبط، می توانید افراد بیشتری را برای کلیک بر روی تبلیغات خود ترغیب کنید. این به شما کمک می‌کند CTR خود را افزایش دهید و سرنخ‌های معتبرتری را برای کسب و کار خود به دست آورید.

۴٫ پارامترهای خود را اصلاح کنید

همانطور که در حال اجرای کمپین خود هستید، ممکن است متوجه شوید که به نظر نمی رسد با مخاطبان خود کلیک کنید. ممکن است تبلیغات مختلفی را امتحان کرده باشید، اما نتایجی را که می خواهید ببینید، نمی بینید. این ممکن است زمانی باشد که پارامترهای خود را اصلاح کنید.

بنابراین، پارامترهای شما چیست؟ یکی از مواردی که می توانید بررسی کنید بازار هدف شما است. آیا به سراغ افراد مناسبی می روید که محصول شما را بخرند؟

آیا افرادی هستند که ممکن است محصول شما را بیشتر دوست داشته باشند؟ اگر بازار هدف شما تعیین شده است، سعی کنید زمان نمایش تبلیغات خود را تغییر دهید. ممکن است زمانی که مخاطبان هدف خود را آنلاین هستند از دست بدهید.

با تنظیم زمان روز، ممکن است به افراد بیشتری در بازار هدف خود دسترسی پیدا کنید. اگر زمان روز کمکی نمی کند، می توانید برای کلمات کلیدی مختلف بهینه سازی کنید. کلمات کلیدی که در تبلیغات خود استفاده می کنید ممکن است ترافیک مناسبی را به همراه نداشته باشند.

با تغییر کلمات کلیدی خود، می توانید به سرنخ های واجد شرایط بیشتری برسید. وقتی محیط خود را تجزیه و تحلیل می کنید، می توانید ببینید که آیا از کمپین خود بیشترین استفاده را می کنید یا خیر.

مقاله مرتبط  ارزش گذاری برند
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

دیدگاهی بنویسید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.